Visiems užsakymams taikomas nemokamas siuntimas! 🚚

Pagalba

UŽSAKYMO TAISYKLĖS
 
Užsakymo apmokėjimui skiriamos 36 valandos. Jeigu prekė, kurią užsisakėte, yra išparduota, su jumis bus susisiekta el. paštu arba telefonu. Tokiu atveju bus grąžinti pirkėjo pinigai arba pasiūlytas kitas variantas.


PRISTATYMO TAISYKLĖS

Visi užsakymai išsiunčiami darbo dienomis (pirmadieniais - penktadieniais) jūsų pasirinktu pristatymo būdu. Šiuo metu pristatome į OMNIVA, LP Express terminalus bei Lietuvos paštu. Prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo. Po išsiuntimo prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas Lietuvoje, kitose šalyse - per 7-12 darbo dienų. Pardavėjas neatsako už muitų, pvm ar kitas siuntos gavėjo šalyje reglamentuotas mokestines prievoles.

Dėl kilusių neaiškumų, susisiekite su mumis el. paštu:
info@duonelaitis.lt


GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Prekė gali būti grąžinta per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo Lietuvoje, per 30 dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse. Prekės turi būti pradiniame įpakavime, nedėvėtos, nepažeistos, nesugadintos. Prekę pirkėjas grąžina savo pasirinktu būdu ir savo lėšomis. Pirkėjui yra grąžinama visa su prekės įsigijimu susijusi pinigų suma. Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jeigu ji yra pažeista, dėvėta ar neatitinka kitų anksčiau išvardintų reikalavimų. Pinigai grąžinami į pirkėjo banko sąskaitą per 14 darbo dienų.

Dėl grąžinimo prašome susisiekti el. paštu: info@duonelaitis.lt


KEITIMO TAISYKLĖS

Prekę galima pakeisti, jeigu norimas dydis, spalva arba modelis yra tuo metu sandėlyje. Prekės keičiamos - Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos. Keičiama prekė turi atitikti grąžinimo taisyklėse įvardytas sąlygas: nepažeista, nedėvėta, nesugadinta.

Dėl prekės keitimo prašome susisiekti el. paštu: info@duonelaitis.lt